КАФЕДРА ПЕДАГОГІКИ ТА ОСВІТНЬОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Благодійний вебінар “Якість вищої освіти – світовий досвід” у ПУЕТ

21 лют. 2023
21 лютого науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» взяли участь у благодійному вебінарі “Якість вищої освіти – світовий досвід”. Організатором заходу виступив Полтавський університет економіки і торгівлі.

21 лютого науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» взяли участь у благодійному вебінарі “Якість вищої освіти – світовий досвід”. Організатором заходу виступив Полтавський університет економіки і торгівлі.

Вебінар надав чудові можливості не лише з перших вуст ознайомитися з дієвими практиками забезпечення якості вищої освіти у США, Словенії, Литві, Латвії, а й обговорити проблеми, які є спільними для українських та закордонних закладів вищої освіти в контексті різноаспектних викликів сьогодення. Стратегування розвитку. Інноваційність. Глобалізація. Соціальне партнерство. Студентський активізм. Академічна доброчесність. Онлайн та офлайн навчання. Ціннісна освіта. Моніторинг якості освіти. Ці та інші теми піднімалися в ході виступів спікерів та заключної дискусії. 

У підсумках учаснки вебінару вкотре утвердилися у думці, що забезпечення якості освіти – це спільне завдання внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів закладу вищої освіти, виконання якого слід супрооводжувати обміном успішим українським та закордонним досвідом.

Новини


17 квіт. 2024
Методологічний семінар « АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ»
16 квітня 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» був проведений методологічний семінар «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ».

28 бер. 2024
Презентація наукових результатів дисертаційних досліджень
Під час розширеного засідання кафедри педагогіки та освітнього менеджменту відбулася публічна презентація здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії четвертого року навчання наукових результатів дисертаційного дослідження та їх обговорення.

19 бер. 2024
Підписано меморандум про партнерство з Радою молодих вчених при МОНУ
28 лютого 2024 року під час чергового засідання Ради молодих вчених при МОНУ Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» стало підписантом Меморандуму про партнерство.

Всі новини